Dr Gabriela Więckowska – Adwokat Kraków

Prawo Rodzinne Kraków

Kancelaria Adwokacka zapewnia pomoc w sprawach  z obszaru szeroko pojętego prawa rodzinnego. Z uwagi na szczególny charakter spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz ich wpływ na życie codzienne zarówno Klientów Kancelarii jak i ich rodzin, dokładamy wszelkiej staranności, by uzyskać pozytywne rozstrzygnięcie spraw na etapie pozasądowym jak i przed Sądami. Kancelaria Adwokacka poprzez  pełne zaangażowanie w sprawę oraz dbałość o szczegóły dąży do realizacji celów wyznaczonych przez Klientów. W ramach świadczonych usług reprezentujemy Klientów w sprawach o rozwód, separację, a także w sprawach cywilnych będących konsekwencją powyższych, jak na przykład podział majątku wspólnego małżonków. Kancelaria Adwokacka swą praktyką obejmuje także sprawy o alimenty, ich zasądzenie lub o uchylenie obowiązku alimentacyjnego oraz obniżenie alimentów lub ich podwyższenie, w zależności od konkretnego przypadku. W ramach świadczonych usług Kancelaria zapewnia także reprezentację w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej i uregulowania kontaktów stron z dziećmi, zaprzeczenia lub ustalenia ojcostwa. Prowadzimy także sprawy przed Sądem Okręgowym o ubezwłasnowolnienie zarówno częściowe jak i całkowite. Prawo rodzinne z uwagi na swój charakter zajmuje ważne miejsce w obszarze praktyki Kancelarii Adwokackiej.

Mając na uwadze znaczenie prawa rodzinnego, dążymy w sprawach o rozwód, separację czy w sprawach dotyczących alimentów (zarówno  zasądzenia alimentów, zmiany zakresu obowiązku alimentacyjnego w postaci podwyższenia lub obniżenia alimentów oraz uchylenia alimentów) do osiągnięcia orzeczenia zgodnego z oczekiwaniami naszych Mandantów.

Na każdym etapie sprawy o rozwód czy separację oraz w sprawach dotyczących zobowiązań prawnorodzinnych pod postacią alimentów zapewniamy wsparcie. Nasi Klienci mogą oczekiwać pomocy w czynnościach niezbędnych do rozpoczęcia sprawy o rozwód, separację czy z zakresu alimentów. Począwszy od udzielenia wskazówek w przedmiocie gromadzenia materiału dowodowego, poprzez przygotowanie pozwu o rozwód, separację lub zasądzenie czy uchylenie obowiązku alimentacyjnego, Kancelaria służy pomocą do prawomocnego zakończenia zainicjowanych przed Sądami Rodzinnymi spraw.

Prawo rodzinne Kraków – Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń
Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Podaj wynik:

100+1=?